Zbędne symulacje szkoleniowe – wyzyskał

Nieaktualni zmieszani po ucieknięciu swojskich zwierzchników.
Łaknęli zapomnienia. Zażyłość między duchem i jego mężczyzną egzystuje piekielnie niepospolita i nie krytykuję, ażeby teraźniejsze istotnie od sztychu załapaliśmy, pozostawię dlatego na ciosie owy punkt. Rozszerzając, musiałam zdjąć ochronę. Nauczyć swojskim , iż jest powtórnie ktokolwiek, kto będzie gospodarowałeś. Rozkręcić chwila handli, jakie pasjonowały we miętosi odium. Rozmontować rozpasanych, jacy nie wybierali się owładnąć. Zdobyło mi niniejsze rzędu rok. Teleportowałam się z miejsca na posłanie po całkowitym świecie. Przeszukane Nieszczerości oraz Szkolenia Niechciane Teraz myślę, że to był mój sposób na odreagowanie. Rzucenie się w wir zajęć i podporządkowanie sobie innych.

Pamiętacie pewnie, jak wojsko próbowało je stamtąd wykurzyć. Te cwane skubance zagroziły zniszczeniem zapory na Jeziorze Czorsztyńskim i mordowaniem wszystkich cywili jak popadnie. Możesz do takiego wystrzelać cały magazynek i nic. Żyrafy wygodnie zagnieździły się na zamkach, zdziesiątkowały i wygnały ludność z okolicznych miejscowości. Przysięgli szefom wierność, za co te zagwarantowały im bezpieczeństwo i całkiem niezłe warunki życia. Wkurzyła mnie trochę ta sytuacja.

Tak, wkurzyłam się. Postanowiłam więc przyjrzeć się temu bliżej i złożyłam władcy trenerów przysięgę wierności. To był chłodny październikowy dzień, a do tego mżyło. Mogłabym zajrzeć w jego umysł i szybko dowiedzieć się w jakim jest wieku, ale nie chciałam tego robić. Postanowiłam ograniczyć używanie magii do niezbędnego minimum by nie ryzykować rozpoznania. Kobiety zaczęły rozmawiać cicho ze sobą, chłopak stał na uboczu i patrzył w przestrzeń, a ja usiadłam na swojej walizce i przysłuchiwałam się odgłosom naprawy i rozbudowy zamku.

Żaliła się najmłodsza z nich. Mogliśmy wwieźć tylko ubrania i podstawowe artykuły higieniczne. Klucz, według którego Żyrafy przeprowadzały rewizję, był interesujący chłopak mógł zatrzymać elektryczną szczoteczkę do zębów i golarkę, ale dziewczyna musiała oddać prostownicę i suszarkę do włosów. Ciekawy wybór, nieprawdaż. W końcu odporny strażnik poruszył się i sfrunął do nas. Z zewnątrz otworzono bramę i wreszcie mogliśmy wejść do środka. Nigdy wcześniej tu nie byłam, ale łatwo było dostrzec postępy odbudowy.

Niegdyś trwała ruina, dziś Czorsztyn był niemalże przywrócony do stanu świetności, a gry menedżerskie. Potem dowiedziałam się, że został wybrany ze względu na duże zdolności magiczne, a nazywał się Wysoka Skała. Moi towarzysze nie wiedzieli jak się zachować, więc jako pierwsza uklękłam i pokornie spuściłam głowę. Miał oczy w pięknym kolorze wiśniowego bursztynu. Wiedziałam, że będzie czytał mi w myślach, ukryłam więc głęboko moją tożsamość, a na wierzch wydobyłam osobowość Pauliny, jednej z moich niewolnic. Podałam również jej dane, gry menedżerskie. Było to moje pierwsze kłamstwo w handlowym życiu.

Podnieśliśmy się z kolan. Mężczyzna spod ściany powiedział, że zaprowadzi nas do nowych domów. Opuściliśmy zamek i przeprawiliśmy się łodzią na drugą stronę jeziora. Trener powiedział nam, żebyśmy rano po śniadaniu zgłosili się do niedzickiego zamku po przydział obowiązków.

Mój współlokator miał na imię Strażnik, był szczupłym i bardzo małomównym dwudziestolatkiem. Nieco zdziwił mnie fakt, że praktycznie wszyscy mieszkańcy Niedzicy wydawali się być zadowoleni ze swojego życia. Szczęśliwi Polacy dziwne, nieprawdaż. Powłóczyłam się trochę po okolicy, posiedziałam w karczmie. Wreszcie mogłam zająć się poważnymi sprawami i zapolować. No, w sumie informatyk to za wiele powiedziane.

Mieszane odporny ludzkie drużyny nieustannie strzegły nowego państwa bo tak trzeba określić ten twór polityczny. Do dyspozycji dostały nasze podwórko oraz podwórko sąsiedniego domu, który na razie stał pusty spory kawał dobrze ogrodzonego terenu.

Grabiłam ich bobki do złudzenia przypominające czekoladowe płatki śniadaniowe. Króliki może nie są zbyt bystre, ale praca przy nich relaksowała mnie. Dobrze, że potrafię pisać maile z nadludzką prędkością Większość wampirów prowadziło jakieś firmy, które teraz prowadzili ich ludzie. Przesłałam już wszystkim wytyczne nakazujące zatrudnienie zewnętrznych konsultantów i specjalistów, ale pytania nadal napływały.

Tak mijały mi kolejne dni. Dużo przy tym obserwowałam, bo widoki góry i dwa zamki nad taflą wody były przepiękne. Trasy patroli. Wyloty na polowanie.

Przeszukane symulacje edukacyjne – wybrała

Poprzestałam więc na dyskretnym szpiegowaniu w przerwach pomiędzy jedną a drugą wiązką roślinek dla królików, a gry dla handlowców. Miałam też trochę rozrywki na miejsce rozwiązanych przeze mnie organizacji przestępczych pojawiały się nowe, kierowane przez ludzi.

Zbliżały się święta i nasza mała społeczność zapragnęła mieć księdza poprzedni został zjedzony podczas Złodziejskiego najazdu . No i to tyle jeśli chodzi o trzymanie się na uboczu, niezwracanie na siebie uwagi i unikanie Szarej Skały. Dzięki temu nowemu zadaniu odwiedziłam Kraków, oczywiście z asystą dwojga trenerów żołnierza i mocno utalentowanej magiczki.

Nie puściliby mnie samej rzekomo ze względów bezpieczeństwa, ale ja bardziej obstawiałam brak zaufania. Fajnie, że pomyśleli o moim bezpieczeństwie, ale gdybym pojechała sama, nikt nie domyśliłby się, że reprezentuję Żyrafy i nic by mi nie groziło. Zachowałam te przemyślenia dla siebie, bo przecież udaję pokorną i posłuszną istotę ludzką. Żyrafy zdawały się ich nie zauważać albo nie zwracać na nich uwagi, więc ja też ich zignorowałam. Pojechałam prosto pod siedzibę Kurii nie przejmując się takimi banalnymi znakami jak zakaz wjazdu czy zatrzymywania się. Nieopodal zatrzymały się dwa inne wozy, wysiedli z nich funkcjonariusze po cywilnemu i próbowali udawać gapiów.

Znana pisarka popatrzyła na mnie pytająco. Urzędnicy kościelni sprawiali wrażenie spanikowanych i nie bardzo wiedzieli co zrobić z naszą sprawą. Byliśmy czymś nieoczekiwanym, jak bomba rzucona w sprawne tryby kościelnej machiny. Żyrafy stawały się coraz bardziej niespokojne. Nie chciałam tego, więc w końcu zwróciłam się do Wiosennej Pogody.

I już chciała ruszyć ku wyjściu, ale szybko zastąpiłam jej drogę, jak gry menedżerskie. Szybko odeszłam w stronę wyjścia i teleportowałam się do domu, kiedy tylko upewniłam się, że nikt mnie nie widzi. Kobieta Handlowiec, tak miała na imię tymczasowo miała zamieszkać w moim domu. Niestety ostatnio nie miałam czasu, by zająć się swoimi ludźmi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.